DEMI LOVATO GODITET ME NGJYRË (FOTO)

1582
0
SHPËRNDAJE

Demi shkëlqen në “Kids Choice Awards”

Demi Lovato mori pjesë me një pamje shumë natyrale në “Kids Choice Awards” të mbajtur në USC Galen Center të shtunën në Los Angeles, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja e hitit “Cool for the Summer”  ka parakaluar në tepihun portokalli para se të dilte në skenë për të prezantuar një çmim.

Aktorja dhe këngëtarja Demi Lovato sapo doli në skenë u godit me një sasi të madhe ngjyrë të gjelbër.

Shikoni më poshtë disa foto të Demit e mbuluar me ngjyrë të gjelbër në “Kids Choice Awards”./21Media

LOS ANGELES, CA - MARCH 11: Singer-songwriter Demi Lovato gets slimed onstage at Nickelodeon's 2017 Kids' Choice Awards at USC Galen Center on March 11, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

LOS ANGELES, CA - MARCH 11: Singer-songwriter Demi Lovato gets slimed onstage at Nickelodeon's 2017 Kids' Choice Awards at USC Galen Center on March 11, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

rs_1024x759-170311185113-1024.Demi-Lovato-Kids-Choice-Awards-Los-Angeles.kg.031117

LOS ANGELES, CA - MARCH 11: Singer-songwriter Demi Lovato at Nickelodeon's 2017 Kids' Choice Awards at USC Galen Center on March 11, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

LOS ANGELES, CA - MARCH 11: Singer-songwriter Demi Lovato speaks onstage at Nickelodeon's 2017 Kids' Choice Awards at USC Galen Center on March 11, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU