ROBERT BERISHA ME KËNGË PËR NËNËN, SË SHPEJTI NJË BASHKPUNIM, A DO TË JETË NORA?

1656
0
SHPËRNDAJE

Robert Berisha kishte në planet e tij të nxjerrë në këngë për nënën pikërisht më 8 Mars mirëpo për disa problem teknike kënga do të shtyhet. Arsyeja e kësaj kënge është se këngëtari dëshiron ti dedikojë një këngë nënës së tij pasi nuk ka qenë mirë kohët e fundit për arsye shëndetësore.

Kënga do të dal së shpejti, por gjithashtu ai tregoi në intervistën me tv21 se do të ketë këngë ritmike dhe një bashkpunim. Nëse dëshironi të dini se kush do jetë këngëtari ndiqeni në videon në vazhdim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU