PËRVEÇ NORËS KUJT TJETËR JA UROI 8 MARSIN ROBERTI?

1392
0
SHPËRNDAJE

Robert Berisha në një intervistë për televizonin 21 tha se përveç Norës 8 Marsin ja uroi nënës së tij dhe vjehrrës. Duke qenë se ishte kthyer nga një udhëtim, ai pati rastin ta takoj vjehrrën e tij dhe tja uroj festën.

Gjatë intervistës ai tregoi se është tip që uron për festa pavarësisht se çfarë feste është. Për më tepër ndiqeni videon.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU