ROBERT BERISHA: FAMILJA JONË KRENOHET ME ERËN

2464
0
SHPËRNDAJE

Ashtu siç të gjithë shqiptarët edhe ne krenohemi me Erën pas këngës së saj të parë e cila ka qenë shumë e suksesshme deklaroi Robert Berisha kunati i këngëtares së famshme. Ai tha se me Erën bisedojnë shpesh pasi ajo në të shumtën e kohës është në Kosove dhe se është shumë e lidhur me vajzën e tyre Rene.

Gjatë intervistës Roberti foli edhe për vëllain e tij Patrisin dhe se çfarë i ka thënë çifti për faktin që ka publikuar disa informacione për lidhjen e tyre. Për më tepër ndiqeni videon.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU