PËRMBYSJE FANTASTIKE, BARÇA SHKRUAN HISTORINË

1292
0
SHPËRNDAJE

Spanjollët i mposhtën bindshëm francezët

Barcelonën ka triumfuar kështu duke eliminuar Paris Saint Germainin (PSG) nga Liga e Kampionëve, pasi fitoi ndaj francezëve 6:1 në Camp Nou.

Në minutën e fundit shtesë shënoi Sergi Roberto dhe kështu kualifikoi klubin spanjoll tutje duke u bërë autor i përmbysjes më të madhe në histori të ligës së kampionëve.

Kundërshtari i ardhshëm i Barcelonës do të mësohet pas shortit./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU