KAMPIONI KLIVLAND PËSOI HUMBJE NGA DETROITI

1012
0
SHPËRNDAJE

Mbrëmë janë zhvilluar 11 ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit, Klivlend ka pësuar humbje prej Detroit Pistons, me rezultat 106:90.

Rezultatet tjera:

Millwaukee Bucks 102:107 Washington Wizards

Memphis Grizzlies 102:112 Orlando Magic

Charlotte Hornets 118:120 Brooklyn Nets

Indiana Pacers 85:90 Chicago Bulls

Dallas Mavericks 104:111 New Orleans Pelicans

Phoenix Suns 115:131 Houston Rockets

Atlanta Hawks 90:104 Minnesota Timberwolves

Toronto Raptors 95:91 Portland Trail Blazers

Denver Nuggets 106:102 Los Angeles Clippers

Philadelphia 76ers 100:102 Sacramento Kings

Klivlend pas kësaj kanë bilanc prej 23 fitoreve dhe shtatë humbjeve ndërsa për Detroitin kjo ishte fitorja e 15 kundrejt 18 humbjeve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU