LODRAT QË MUND T’I KRIJONI BASHKË ME FËMIJËN TUAJ (FOTO)

1646
0
SHPËRNDAJE

Kur fëmija të kërkon të blesh një lodër ju nuk domosdoshmërish nuk duhet që të nxitoni në një dyqan lodrash dhe të shpenzoni

Është shumë e lehtë për të bërë lodra të mrekullueshme në shtëpi nga materiale që keni në dispozicion, shkruan rtv21.tv

Duke e angazhuar kështu edhe fëmijën në krijimin e lodrave të lezetshme me të cilat pastaj mund të argëtohet duke luajtur.

Më poshtë keni disa këshilla të thjeshta se si të krijoni lodrat që fëmijët tuaj do t’i gëzoheshin./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU