FORMACIONI I SHQIPËRISË KUNDËR IZRAELIT

1322
0
SHPËRNDAJE

Është publikuar formacioni i mundshëm i Shqipërisë kundër Izraelit

Trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi ka përpiluar foracionin e Kombëtares për ndeshjen e sontme, të cilën e zhvillon kundër Izraelit.

Formacioni i mundshëm i Kombëtares Shqipatre: Berisha, Hysaj, Gjimshiti, Mavraj, Agolli, Kukeli, Xhaka, Memushaj, Abrashi (ose Roshi), Lullaku dhe Balaj.

Ndeshja Shqipëri – Izrael fillon nga ora 20:45 në ”Elbasan Arena”./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU