NË VITIN 2017, HONDA VJEN ME VETURË EKONOMIKE (FOTO)

668
0
SHPËRNDAJE

Në vitin e ardhshëm, Honda do të vijë me një veturë mjaft ekonomike

Gjiganti i veturave, Honda në vitin 2017 do të prodhojë një veturë luksoze dhe mjaft ekonomike.

Ajo do të jetë rifreskim CR-V, por do të vijë me disa ndryshime në dizajn.

Me motor prej 1.5 litra i cili mundëson 190 kuaj fuqi, vetura do të jetë shumë ekonomike.

imageshandler-2
imageshandler-4

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU