PJACA: NUK E KEMI LEHTË NDAJ KOSOVËS

585
0
SHPËRNDAJE

Futbollisti Kroacisë, Marko Pjaca duket se ia ka frikën Kosovës

Kosova dhe Kroacia do të ballafaqohen të enjten mbrëma në ‘Loro Boriçi’ të Shkodrës në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës ‘Rusi 2018’.

Anëtari i Juventusit kërkon nga bashkëlojtarët kroatë që të kenë kujdes nga kombëtarja e Kosvës.

Mesfushori kroat ka thënë se kombëtarja e Kosovës është duke u përmirësuar nga loja në lojë.

“Kosova po bëhet gjithnjë e më e fortë. Kjo skuadër po përmirësohet nga loja në lojë. Jemi në një grup të vështirë”, ka thënë Pjaca.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU