TV21 mëson: Ligji për letërnjoftimet do të miratohet me procedurë të shkurtuar?!

МË SHUMË

Gjendja me Kovid-19 në Botë deri në orën 20

Sipas të dhënave më të fundit, në botë deri më tani janë regjistruar 1.079.978 persona të infektuar me koronavirusin...

Fëmijët me autizëm, vështirë në izolim, Arti 10 vjeçar është bërë më i lëvizshëm dhe rrin më shumë në telefon

https://youtu.be/7jCzOqLQbvQ Izolimin në shtëpi duket se më rëndë po e përballojnë fëmijët autik. Art Hoxha e ka të vështirë të praktikojë...

Një person ndërroi jetë, 46 raste të reja, 11 prej tyre personel mjekësor, 56 orë, orë policore në Kumanovë

https://youtu.be/jkZRCd4sVKU -Kemi raste të regjistruara dhe diagnostikuara në Spitalin e Kumanovës dhe në Klinikën Infektive. Në Spitalin e Kumanovës ka...

TV21 mëson se ligji për letërnjoftime do të miratohet me procedurë të shkurtuar, në vend që me procedurë të rregullt.

Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi do të kërkojë që ligji të miratohet me procedurë të shkurtuar.

Mbetet të shohim se nëse do të realizohen paralajmërimet.

- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Gjendja me Kovid-19 në Botë deri në orën 20

Sipas të dhënave më të fundit, në botë deri më tani janë regjistruar 1.079.978 persona të infektuar me koronavirusin...

Fëmijët me autizëm, vështirë në izolim, Arti 10 vjeçar është bërë më i lëvizshëm dhe rrin më shumë në telefon

https://youtu.be/7jCzOqLQbvQ Izolimin në shtëpi duket se më rëndë po e përballojnë fëmijët autik. Art Hoxha e ka të vështirë të praktikojë aktivitetet rutinore, t’i lajë duart,...

Një person ndërroi jetë, 46 raste të reja, 11 prej tyre personel mjekësor, 56 orë, orë policore në Kumanovë

https://youtu.be/jkZRCd4sVKU -Kemi raste të regjistruara dhe diagnostikuara në Spitalin e Kumanovës dhe në Klinikën Infektive. Në Spitalin e Kumanovës ka 11 raste të konfirmuara pozitive...

Ora e zgjatur policore në Kumanovë, radhë të gjata për të blerë bukë

Në një furrë të Kumanovës rradhë të gjata të pritjes për të blerë bukë. Kjo si pasojë e vendimit të fundit të Qeverisë me...

Rriten kërkesat për ndihmë në shoqatat humanitare, shumë qytetarë kërkojnë ushqime dhe mjete higjienike

https://youtu.be/tHSrTrqln4Y Efekti i situatës së jashtëzakonshme si duket ka rritur numrin e qytetarëve të cilët kërkojnë ndihmë në organizatat humanitare. Këto të fundit thonë se...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com