Array

Thaçi i kënaqur me protestën

Must Read

10 fakte interesante për kosin!

Kosi është një nga produktet që e blejmë më shpesh në familjet tona Ai gjendet gjithmonë në...

Si duhet lënë duhanin, menjëherë apo gradualisht?

Shkencëtarët prej kohësh po kërkojnë përgjigjet për mënyrën më të mirë për të ndihmuar njerëzit të lënë...

Ministri Bekteshi realizoi takim me menaxhmentin e TAV Maqedoni

Bekteshi informoi se gjatë vitit të kaluar Ministria e Ekonomisë bëri ndryshime në Ligjin për partneritet publik...
- Advertisement -

Menjëherë pasi Visar Ymeri bëri të ditur se përfundoj protesta, dhe ende pa u shpërndarë mire qytetarët Hashim Thaçi, doli më një deklaratë në rrjetin social ‘facebook’ ku u shpreh i kënaqur më protestën paqësore.

Lexoni të plotë postimin e tij:
“Më vjen mirë që protesta e sotme simbolike në pjesëmarrje ishte paqësore. Kjo dëshmon pjekurinë e qytetarëve të Republikës së Kosovës dhe besimin e tyre në institucionet e shtetit të tyre. Është e vërtetë që Kosova ende përballet me sfida, por është po ashtu e vërtetë që bashkërisht kemi arritur suksese të shumta. Prandaj, të vazhdojmë t’i bashkojmë energjitë tona pozitive dhe gjithë potencialin tonë ta vëmë në shërbim të interesit tonë nacional dhe shtetëror. HTH” ka shkruar Thaçi./21MEDIA

- Advertisement -

10 fakte interesante për kosin!

Kosi është një nga produktet që e blejmë më shpesh në familjet tona Ai gjendet gjithmonë në frigorifer. Por më poshtë ju...

Si duhet lënë duhanin, menjëherë apo gradualisht?

Shkencëtarët prej kohësh po kërkojnë përgjigjet për mënyrën më të mirë për të ndihmuar njerëzit të lënë duhanin. Shpesh, ka dy mundësi:...

Ministri Bekteshi realizoi takim me menaxhmentin e TAV Maqedoni

Bekteshi informoi se gjatë vitit të kaluar Ministria e Ekonomisë bëri ndryshime në Ligjin për partneritet publik privat i cili hap mundësinë...

Gjyqi për “Monstrën” vazhdon më 25 shtator

Gjyqi për rastin “Monstra” vazhdon më 25 shtator, për kur është parashikuar të dëshmojnë tre dëshmitarë të propozuar nga mbrojtja, njëri prej...

Benzinat shtrenjtohen për dy, ndërsa dizeli për 0,50 denarë

Çmimet me pakicë të eurodizelit dhe vajit ekstra të lehtë për amvisëri rriten për 0,50 denarë dhe prej sonte në mesnatë do...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -