Taravari: Konfliktet brenda BDI-së ishin të trilluara, për të defokusuar opinionin

Must Read

Mbi 73 milionë shikues e kanë ndjekur debatin e parë Tramp-Bajden

Më shumë se 73 milionë njerëz në SHBA e kanë ndjekur raundin e parë të debatit të...

Zaev: Mickoski vraponte pas meje që të shpallet gjendje të jashtëzakonshme

Kryeministri Zoran Zaev në lidhje me pohimet e VMRO-DPMNE-së se nuk do të votojnë në Kuvend...

Autoritetet e Kosovës nuk e lejuan ministrin serb Sharçeviq të hyjë në vend

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës e hodhi poshtë kërkesën e Ministrit të Arsimit të Serbisë,...
- Advertisement -

Sekretari Gjeneral i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari në rrjetin social Facebook, ka komentuar ngjarjet e fundit brenda BDI-së. Sipas Taravarit konfliktet brenda BDI-së, kanë qenë të trilluara për të defokusuar opinionin nga premtimi për kryeministrin shqiptar.

“Konfliktet brenda BDI-së ishin të trilluara, për të defokusuar opinionin shqiptarë në RMV, për mosrealizimin e premtimit të vetëm të tyre në kēto zgjedhje parlmentare, KM shqiptar”, shkruan Arben Taravari në Facebook.

Konfliktet brenda BDI-së ishin të trilluara, për të defokusuar opinionin shqiptarë në RMV, për mosrealizimin e premtimit…

Gepostet von Arben Taravari am Dienstag, 25. August 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 5

Mbi 73 milionë shikues e kanë ndjekur debatin e parë Tramp-Bajden

Më shumë se 73 milionë njerëz në SHBA e kanë ndjekur raundin e parë të debatit të parë televiziv parazgjedhor mes presidentit...

Zaev: Mickoski vraponte pas meje që të shpallet gjendje të jashtëzakonshme

Kryeministri Zoran Zaev në lidhje me pohimet e VMRO-DPMNE-së se nuk do të votojnë në Kuvend për miratimit e gjendjeve e...

Autoritetet e Kosovës nuk e lejuan ministrin serb Sharçeviq të hyjë në vend

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës e hodhi poshtë kërkesën e Ministrit të Arsimit të Serbisë, Mladen Sharçeviq për të hyrë...

Putin dhe Makron kanë bërë thirrje për ndërprerje të përleshjeve në Nagorno-Karabah

Presidentët e Rusisë dhe Francës, Vladimir Putin dhe Emanuel Makron, biseduan për përshkallëzimin e konfliktit në rajonin e diskutueshëm Nagorno-Karabah dhe u...

Moti me diell dhe vranësira mesatare

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell me vranësira mesatare, në pjesët perëndimore kohë pas kohe dukshëm i vranët me...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -