ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE 2020

​Osmani: Rritja e numrit të rasteve me COVID-19, kërkon vëmendje urgjente të Qeverisë

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas shtimit të numrit të rasteve të reja me COVID-19 në vendin tonë.

Pas shkarkimit reagon Vjosa Osmani: Shihemi së shpejti në garën zgjedhore

Pas shkarkimit nga pozita e nënkryetares dhe anëtares së LDK-së ka reaguar Vjosa Osmani, duke thënë se është shkarkuar sepse mbajti fjalën....