ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE 2020

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Mot me diell dhe vranësira mesatare, me temperatura të larta

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare veriore.

Mot jostabil edhe në ditët në vijim

Mot jostabil me periudha të diellit, shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima, do të vazhdojë deri në fund të javës, informon drejtoria për...

Mot me diell, pasdite me të reshura dhe bubullimë

Moti sot në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, me periudha dielli dhe jostabil me shi lokal të rrëmbyeshëm, bubullima dhe...

Deri të premten shumë ngrohtë, të shtunën të reshura të shiut

Nën ndikimin e masës shumë të ngrohtë ajrore, deri të premten do të mbisundojë mot me diell dhe shumë i ngrohtë. Temperaturat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti paradite në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare. Pasdite në shumë vende moti do të jetë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë...

Mot me diell dhe erë të lehtë

Moti do të jetë me diell me erë të lehtë deri në mesatare  verilindore. Temperatura e mëngjesit do të arrijë prej minus një deri në...