ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE 2020

Kosovës i shtohen 14 viktima dhe 172 raste të reja me koronavirus

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik (IKSHPK) ka regjistruar të hënën në Kosovë 172 raste të reja me koronavirusin e ri, pas marrjes...

Pas shkarkimit reagon Vjosa Osmani: Shihemi së shpejti në garën zgjedhore

Pas shkarkimit nga pozita e nënkryetares dhe anëtares së LDK-së ka reaguar Vjosa Osmani, duke thënë se është shkarkuar sepse mbajti fjalën....