ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE 2020

Përdhunimi i 15 vjeçares, Rama mbron Shahinin dhe akuzon: Po ridhunoni të miturën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, sot mbrojti punën e ministres së Arsimit, Besa Shahinin dhe inkurajoi të vijojë më tej me  identifikimin...

Kriza nga Kovid-19, Rama paralajmëroi zgjerim të pakos ekonomike

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se do të ketë zgjerim të paketës financiare gjatë muajit prill, për ti ardhur në ndihmë bizneseve...