ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE 2020

Taravari: Duket se situata po del jashtë kontrollit, Qeveria të mos e faturojë gabimin e saj te qytetarët

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët njëherit dhe neurolog me profesion, Arben Taravari ka vlerësuar se situata me Kovid-19 në vendin tonë...

Vetëizolohet Visar Ganiu, kishte kontakt me person të infektuar me Kovid-19

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu nëpërmjet rrjetit social Fejsbuk ka njoftuar se është vetëizoluar për shkak se ka mësuar se...

Dimitrievski hedh dyshime mbi testet e Ministrisë së Shëndetësisë, ritestohet dhe del negativ me COVID-19

Një javë pasi pasi doli se është pozitiv me COVID-19, sot Kryetari i Komunës së Kumanovës Maksim Dimitrievski përmes Facebookut të tij ka njoftuar...