ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE 2020

Bullgaria i hapi kufijtë për Ballkanin, por me PCR test negativ

Prej sot, qytetarët e Maqedonisë së Veriut, Serbisë, Shqipërisë, Kosovës, Bosnje e Hercegovinës, Malit të Zi, Moldavisë, Izraelit dhe Kuvajtit do të...

Protesta të reja në Bullgari me kërkesë për dorëheqje të Qeverisë së Borisovit (video)

Për të shtatën ditë me radhë po mbahen protesta antiqeveritare në Sofje. Demonstruesit u tubuan sot pasdite rreth orës...