ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE 2020

Taravari për TV21: Ideja e Zejdit është një prej opsioneve të mundshme

Ideja për bojkot të punës së Kuvendit nga 12 deputetët e koalicionit "Tash është koha", që u plasua nga sekretari i përgjithshëm...

Taravari: Duket se situata po del jashtë kontrollit, Qeveria të mos e faturojë gabimin e saj te qytetarët

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët njëherit dhe neurolog me profesion, Arben Taravari ka vlerësuar se situata me Kovid-19 në vendin tonë...