ZGJEDHJET

ZGJEDHJET E PARAKOHSHME PARLAMENTARE 2020

Koalicioni AAA-ASH në Kumanovë, Sela: “Fuqia e ndryshimit në duart e çdo shqiptari”

https://youtu.be/KivL5qIutos Koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe AlternAativA mbrëmë ishin bashkë me qytetarët e Kumanovës. Gjatë këtij takimi...

Mitreski: LSDM tregoi se si me të vërtetë kujdeset për qytetarët

https://youtu.be/M5iRZOkhte4 LSDM në tre vitet e kaluara vazhdimisht ka treguar se çfarë do të thotë kujdes i...

Zyberi nëse bëhet kryeministër: “Do të ftoj ekspertët për të trajtuar reformat”

https://youtu.be/Od_FLev-uT0 Naser Ziberi, tha se si kryeministër çdo javë do të ftojë ekspert më emintet të lëmive...

Digjitalizim i plotë i shoqërisë, Nikollovski në vizitë të Strumicës dhe rajonit të Strumicës

Digjitalizim të plotë të shoqërisë paralajmëroi Aleksandër Nikollovski, bartës i njësisë zgjedhore numër 4, nga radhët e VMRO-DPMNE, i cili ishte në...

Java e intervistave me liderët politik në TV21, sonte në ora 21:15 i ftuar Menduh Thaçi!

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi sonte është i ftuar në debatin zgjedhor në TV21 në ora 21:15.

Menduh Thaçi në Komunën e Bogovinës, “Do të sjell investime të huaja në çdo komunë”

https://youtu.be/vaVFUdsIeK0 Lideri i PDSH, Menduh Thaçi në takim me banorët e Komunës së Bogovinjës, ku tha se...

Nikollovski: Udhëheqim fushatë me koncepte dhe projekte konkrete, rroga minimale ishte 9 mijë denarë, tani është 14.500

https://www.youtube.com/watch?v=Xvs9TCGshvs Lupço Nikollovski, bartësi i listës në NJZ 3 nga koalicioni Mundemi, sot tha se udhëheqim fushatë...

Gafa, gabime ose PR joadekuat, çfarë panë deri më tani votuesit në fushatat e partive

https://youtu.be/oohTH5hQXzI Pas pothuajse dy javëve pas startit të fushatës zgjedhore, votuesit kishin mundësi të shihnin gjithçka, më...

Janushev në Çeshinovë – Obleshevë, në takim me bujqit, premtoi rritje të investimeve

https://www.youtube.com/watch?v=GVsI62Diacc Bartësi i listës së kandidatëve nga VMRO-DPMNE në NJz 3, Igor Janushev me bujqit në Çeshinovë...

AAA-ASH kërkon përfaqësues në KSHZ, Taravari: Një koalicion të ketë dy anëtarë kurse AAA-ASH asnjë

Edhe 1 jave na ndajnë nga zgjedhjet ndërsa koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa edhe më tej vazhdon të kërkoje të ketë...

Java e intervistave me liderët politik në TV21, Afrim Gashi kursen renditjen e 3 projekteve kapitale të programit

https://youtu.be/oTjRZcVgpBQ Lideri i Alternativës , Afrim Gashi në emisonin Debate zgjedhore kushtuar zgjedhjeve parlamentare, nuk përmendi 3...

Për herë të parë do të votohet 3 ditë rrjesht, interesim i ulët për të votuar të karantinuarit

https://youtu.be/kocu2utBbfk Në vendin tonë kemi mbi 5 mijë persona që janë në izolim nga Kovid-19. Ata dhe...