Array

Sonte dihen gjysmëfinalistët e parë në Champions

Must Read

Mitarakis u bëri thirrje grekëve të tregojnë solidaritet për refugjatët

Greqia të tregoj solidaritetin e treguar nga Bashkimi Evropian për refugjatët që do të zhvendosen, kërkoi ministri...

BE: Të hënën takimi në nivelin e ekspertëve mes Kosovës dhe Serbisë

Zëdhënësi i BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Peter Stano ka thënë se takimi i radhës...

Prej të hënën fillon pagesa etapore e pensioneve të shtatorit

Prej të hënën më 28 shtator fillon pagesa etapore e pensioneve të shtatorit. Ministria e Punës dhe...
- Advertisement -

Sonte do të dihen dy skuadrat e para që do të kualifikohen në gjysmëfinale të Champions League. Barcelona pas fitores në Francë ndaj PSG-së (1-3) është shumë afër kualifikimit.

Ndërsa do të jetë shumë interesante ndeshja e dytë në mes Bayern Munchen dhe Porto. Ekipi portugez e fitoi ndeshjen e parë me rezultat 3-1, dhe tash ka një epërsi të ndjeshme ndaj Bayernit te Pep Guardiolës, sepse në formacionin bavarez janë shumë yje që mungojnë.

Bayernit i duhet të shënoj dy gola dhe të mos pësojë asnjë për të siguruar kualifikimin.

- Advertisement -

Të dy ndeshjet fillojnë në orën 20:45./21MEDIA

- Advertisement -

Mitarakis u bëri thirrje grekëve të tregojnë solidaritet për refugjatët

Greqia të tregoj solidaritetin e treguar nga Bashkimi Evropian për refugjatët që do të zhvendosen, kërkoi ministri grek i Azilit Notis Mitarakis...

BE: Të hënën takimi në nivelin e ekspertëve mes Kosovës dhe Serbisë

Zëdhënësi i BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Peter Stano ka thënë se takimi i radhës në nivelin e ekspertëve mes...

Prej të hënën fillon pagesa etapore e pensioneve të shtatorit

Prej të hënën më 28 shtator fillon pagesa etapore e pensioneve të shtatorit. Ministria e Punës dhe Politikës Sociale informon se pensionet ...

9 të vdekur nga virusi korona! 2200 raste aktive në Maqedoninë e Veriut

9 pacientë të prekur me virusin korona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut. Një 70-vjeçar nga...

Spasovski: Padi penale dhe suspendim për policin nga Manastiri që sulmoi një romë, suspendohet edhe një polic

Është ngritur padi penale kundër një polici nga Manastiri i cili dje e sulmoi brutalisht një rom në Manastir. Ai dhe një...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -