Sillet vendimi, Alili, Afrimi, Agimi dhe Hakiu në paraburgim

TË FUNDIT

Janë mbledhur mjetet e nevojshme për Noarin 3-vjeçar

Të afërmit e Noarit 3-vjeçar, që vuan nga tumori në veshkë, njoftojnë se, janë mbledhur mjetet e nevojshme për...

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Gjykata menjëherë ka sjellë vendim ndaj kërkesës së prokurores Fatime Fetai, që ndaj 4 të dënuarve në rastin “Monstra” të shpallet paraburgim.

Kështu, Alil Demiri, Afrim Ismailoviç, Agim Ismailoviç dhe Haki Aziri do të jenë në paraburgim.

Masa do të hyjë në fuqi menjëherë dhe do të vlejë deri në fillimin e mbajtjes së dënimit.

“Nuk keni turp që i gënjeni prindërit se ne jemi vrasësit”, ka reaguar Fejzi Aziri, trasnmeton TV21.

TË NGJAJSHME