Sileksi e pret Shkupin në Kratovë, Osmani: Nuk ka kalkulime, nëse shënojmë kualifikohemi

МË SHUMË

Non paper-i francez , edhe frikë edhe shpresë, Dimitrov: Qytetarët nuk kanë çka të humbin

https://youtu.be/MK_cfym2y5Y Non-paper-i francez u është dorëzuar të gjitha vendeve-anëtare, por edhe Maqedonisë së Veriut. Autoritetet e Maqedonisë janë të kënaqura...

SHBA, tre të vrarë gjatë të shtënave në supermarket

Sulmuesi në mesin e të vrarëve Sulmuesi në mesin e të vrarëve Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat...

Veting pas zgjedhjeve, do të vlerësohen gjykatësit dhe grupet e tyre ndikuese

https://youtu.be/ZAtp3fBVsqM Për një numër të madh të lëndëve gjyqësore të cilat për shkak të shumë arsyeve vjetrohen, Ministrja e drejtësisë,...

Ekipi i F.C. Shkupit, i udhëhequr nga strategu Qatip Osmani sot do të zhvillojë transfertën ndaj FK Sileksit të vlefshme për ndeshjen e kthimit të 1/8 e finales në Kupën e Maqedonisë së Veriut.

Ndeshja e parë e këtij raundi e zhvilluar në stadiumin e Çairit u mbyll me barazim pa gola, ndërsa në Kratovë udhëtojmë me ambicie për të kualifikuar më tej.

Edhe pse Shkupi nuk pranoi gol në teren vendas, tekniku Qatip Osmani nuk e cilëson si përparësi dhe sipas tij ekipi duhet të shënojë për të marrë kualifikimin e mëtejshëm në garat e kompeticionit të Kupës.

“Zhvillojmë ndeshjen e kthimit me Sileksin, ku takimin e parë e mbyllëm me rezultat të barabartë 0:0. Përparësi nuk kemi, nuk ka kalkulime dhe mendojë nëse shënojmë gol do të kualifikohemi në raundin tjetër”, tha trajneri Qatip Osmani para takimit me FK Sileksin.

Bardheblutë në transfertën e Kratovës shkojnë të kompletuar dhe pa mungesa. Ndeshja FK Sileksi vs FC Shkupi do të zhvillohet sot, në stadiumin e qytetit në Kratovë, duke nisur nga ora 13:30.  

https://youtu.be/lgAKwCJbqLs
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Lajmet më të reja

video

Non paper-i francez , edhe frikë edhe shpresë, Dimitrov: Qytetarët nuk kanë çka të humbin

https://youtu.be/MK_cfym2y5Y Non-paper-i francez u është dorëzuar të gjitha vendeve-anëtare, por edhe Maqedonisë së Veriut. Autoritetet e Maqedonisë janë të kënaqura...

SHBA, tre të vrarë gjatë të shtënave në supermarket

Sulmuesi në mesin e të vrarëve Sulmuesi në mesin e të vrarëve Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në...
video

Veting pas zgjedhjeve, do të vlerësohen gjykatësit dhe grupet e tyre ndikuese

https://youtu.be/ZAtp3fBVsqM Për një numër të madh të lëndëve gjyqësore të cilat për shkak të shumë arsyeve vjetrohen, Ministrja e drejtësisë, Renata Deskoska, gishtin e drejtoi...
video

A po “barikadohet” LSDM nga VMRO dhe BDI në MPB? Rokada para Qeverisë teknike

https://youtu.be/9VAbAYmwfvw Po vazhdon avazi i lëvizjeve dhe rokadave të të punësuarve në pozita të larta në Ministrinë e Punëve të Brendshme. Burime të ndryshme të TV21...
video

Përmes Fondit për inovacione, paguhen obligimet partiake në fushatën politike? Reagon Despotovski

https://youtu.be/uytqIhNS274 Avokati, Aleksandër Tortevski, në emisionin Click Plus, akuzoi se Fondi për inovacione është burim përmes të cilit paguhen shuma të mëdha për obligimet partiake...
- Reklama -

More Articles Like This

- Reklama -
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com