Shekerinska: Armata jonë, dashuria dhe lojaliteti ndaj atdheut le të ta ndriçojnë rrugën drejt së ardhmes

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot me kumtim në Fejsbuk e uroi Ditën e Armatës – 18 Gushtin.

“Urime ditëlindja Armata jonë. Dashuria dhe lojaliteti ndaj atdheut le të ta ndriçojnë rrugën drejt së ardhmes”, theksoi Shekerinska.

- Advertisement -

Ajo njëherit thekson se është nder dhe respekt për të që këtë vit për herë të parë Ditën e Armatës – 18 Gushtin e shënojmë si Armatë e një vendi anëtar të NATO-s.

“Ju falënderoj që më bëtë ministre krenare të Mbrojtjes”, shtoi Shekerinska në kumtesën e saj. ab/

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -