Shaqiri: Nuk largohem nga Interi

Xherdan Shaqiri ka ardhur me një përgjigje mjaft befasuese duke thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra e Interit.
Xherdan Shaqiri ka konfirmuar se nuk do të largohet nga skuadra e Interit gjatë kësaj vere.
“Jam i lumtur tek Interi dhe më josh projekti i Mancinit, i cili në sezonin e ri ka si synim Championsin dhe garën e titullin”.
“Mendoj se do të qëndroj pasi nuk kam aspak dëshirë të largohem nga Milano”, tha Shaqiri.