ZGJEDHJET

Array

Sela në Click Plus: Në Qeveri ka ministra të papërgjegjshëm, bëjnë thirrje për vendosje të maskave të pasigurta

Must Read

Testi PCR për shtetasit e Kosovës, reagoi ministri i Shëndetësisë së Kosovës

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Armend Zemaj ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut...

Armend Dallku ka folur pas incidentit gjatë ndeshjes mes Gjinalit dhe Prishtinës

Trajnerit të Prishtinës i është hedhur sprej në sy nga policia, pas një sherri të krijuar në...

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në emisionin Click Plus ka deklaruar se brenda Qeverisë të papërgjegjshëm sipas Selës që bëjnë thirrje qytetarëve të vendosin maska të cilat gjithashtu sipas Selës, janë të pasigurta.

- Advertisement -

Ai ka thënë se po përdoren edhe maska të cilat prodhohen në mënyrë artizanale.

Ai ka thënë se ndoshta këtë veprim ata po e përdorin në pavetëdije, duke dashur të ndihmojnë të tjerët.

#Ziadin Sela në #ClickPlus:Ka ministra të papërgjegjshëm në qeveri, bëjnë thirrje për vendosje të maskave të pasigurta

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 25. März 2020

- Advertisement -

 

- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Armend Dallku ka folur pas incidentit gjatë ndeshjes mes Gjinalit dhe Prishtinës

Trajnerit të Prishtinës i është hedhur sprej në sy nga policia, pas një sherri të krijuar në mesin e fushës, pas përfundimit...

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror në sheshin e qytetit të...

Qeveria solli vendim për kufijtë, prej nesër PCR test për shtetasit e Kosovës, Serbisë, BeH-së dhe Malit të Zi

Qeveria e Maqedonisë së Veriut solli vendim për kufijtë. Ka miratuar propozimin e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, për çfarë prej nesër, çdo...

Protesta në Beograd, digjen tri makina policore, tentativë për hyrje në Kuvendin e Serbisë

https://youtu.be/0JpBAKYDAYM “Prej nesër do të ndalohet çdo tubim në vende publike me më shumë se 5 persona...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -