Rrjeti i madh i dyqaneve për produkte të shtëpisë Comodita Home po rritet akoma më tepër

МË SHUMË

Ka apo s’ka Tetova infektolog dhe epidemiolog? Thaçi e Osmani me qëndrime të ndryshme

Në Shtabin e Emergjencës kundër COVID-19 në Tetovë nuk ka infektologë e as epidemiolog tha kreu i PDSH-së Menduh...

Shtetet e vogla vështirë të arrijnë në radhë për vaksina! Osmani tregon se çfarë i ka propozuar Filipçes

Duke folur për përvojën e tij si Ministër i Shëndetësisë në kohën e gripit të derrave, zëvendëskryeministri Bujar Osmani...

Këto janë tre llojet e koronavirusit! COVID-19 mutacion gjenetik që s’ka ekzistuar tek njeriu

Zëvendëskryeministri Bujar Osmani, që me profesion është kirurg, ka shpjeguar për TV21 llojet e virusit në familjen e "viruseve...

Тë mërkurëm (31korrik), Comodita Home hap dyqanin e 8 në Maqedoni, në Ramstorе në Shkup. Hapja e madhe do të bëhet në orën 12, ku Comodita Home hap dyert për të gjithë klientët e saj me shumë befasi, dhurata e zbritje deri në 70% në të gjitha kategoritë e produkteve.

Klientët kanë mundësinë të marrin dyshek Comodita me çmime atraktive duke filluar nga 4799denarë. Për të gjithë ata që duan të rifreskojnë dhomën e tyre të gjumit, përfitoni nga zbritja deri në 70% në shumë produkte të dhomës së gjumit si: jorganë, jastëk, sete çarçafësh, sete mbulesash shtrati, sete të rrobave të banjos apo batanije nga më të ndryshmet. Por, edhe kuzhinën mos e lini pa e kompletuar me produkte nga gama e gjerë që ofron Comodita Home me zbritje. Koleksioni më i ri i aksesorëve do të ndriçojë dhe zbukurojë çdo ambient të shtëpisë tuaj.

Për kënaqësinë edhe më të madhe të klientëve të saj, veçanërisht për ata që duan të zëvendësojnë dyshekun e tyre të vjetër me një të ri, Comodita Home vjen me ofertën më të mirë në treg. Për dyshekun tuaj të vjetër ju do të shpërbleheni me 50 euro të cilat mund t’i përdorni për të blerë një dyshek të ri Comodita Memory i cili është në zbritje prej 50%. Dhe kjo nuk është e tëra, transporti është i mundësuar nga ana e Comodita Home. Ne ju marrim dyshekun e vjetër dhe ju sjellim dyshekun e ri.

Për çdo blerje në vlerë mbi 1000 den një dhuratë të pret tek arka në Comodita Home në Ramstore Mall.

Më 31 korrik ejani dhe zbuloni të gjitha befasitë, ofertat dhe zbritjet në hapjen e madhe të dyqanit Comodita Home në Ramstore Mall.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Ka apo s’ka Tetova infektolog dhe epidemiolog? Thaçi e Osmani me qëndrime të ndryshme

Në Shtabin e Emergjencës kundër COVID-19 në Tetovë nuk ka infektologë e as epidemiolog tha kreu i PDSH-së Menduh...

Shtetet e vogla vështirë të arrijnë në radhë për vaksina! Osmani tregon se çfarë i ka propozuar Filipçes

Duke folur për përvojën e tij si Ministër i Shëndetësisë në kohën e gripit të derrave, zëvendëskryeministri Bujar Osmani tha se një prej probleme...

Këto janë tre llojet e koronavirusit! COVID-19 mutacion gjenetik që s’ka ekzistuar tek njeriu

Zëvendëskryeministri Bujar Osmani, që me profesion është kirurg, ka shpjeguar për TV21 llojet e virusit në familjen e "viruseve corona" (me kurorë). "Është SARS, MERS...

Thaçi: Po të isha kryeministër do të kishte orë policore pa ndërprerje! S’ka vlerë ora policore kur shkojmë pijmë çaj te njëri-tjetri!

I ftuar për të folur për "armikun e padukshëm COVID-19" kreu i PDSH-së Menduh Thaçi ka dhënë mendimin e tij se si do të...

Thaçi hedh dyshime për punësimet e bëra, shpjegon propozimin e PDSH-së se pse Qeveria duhet t’i punësojë të gjithë mjekët e papunë

Kreu i Partisë Demokratike Shqiptare duke folur në ClickPlus të TV21 shpjegoi kërkesën e partisë së tij, që përmes Ministrit Bardhyl Dauti, e kanë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com