Rexhepi: Terrorizmi pjellë e imagjinatës së MPB-së për t’i etiketuar shqiptarët! Kundërshton analisti Sefer Selimi

TË FUNDIT

3.9 miliardë vite i vjetër, objekti i veçantë që Biden ka vendosur në zyrën presidenciale

Kur ekuipazhi i Apollo 17 u kthye nga hëna, ata sollën përsëri një shkëmb hënor 3.9 miliardë vjeçar që...

Orizi i zi përmirëson funksionin e trurit dhe ngadalëson plakjen e tij

Orizi i zi ka qenë prej kohësh i njohur si një ilaç për veshkat, mëlçinë dhe dispepsi. Ai ka...

A është i shëndetshëm uji i gazuar?

Uji me gaz mund të jetë një alternativë e mirë në vend të pijeve të gazuara, por a është...

Moti do të jetë me vranësira, pasdite do të fillojnë të reshura të shiut

Moti në vend paradite do të jetë me vranësira të ndryshueshme, ndërsa pasdite, duke filluar nga perëndimi, do të...

Horoskopi 24 janar 2021

Dashi Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të Marsit, Venusit dhe Mërkurit gjatë gjithë së dielës. Nëse gjatë ditëve...

Terrorizmi është pjellë e imagjinatës së MPB-së për t’i etiketuar shqiptarët, kështu ka deklaruar deputeti i AAA-së Skender Rexhepi-Zejd në emsionin Click plus.

“Kam bindje se këto janë pjellë e imagjinatës që në mënyrë të vazhdueshme bën MPB vetëm për t’i paraqitur shqiptarët të dhunëshëm dhe për të viktimizuar Maqedoninë në luftën kundër terrorit në nivel global”, tha Zejd Rexhepi.

Nga ana tjetër ka reaguar analisti  Sefer Selimi i cili  rikujton se sa shtetas të Maqedonisë luftuan në Lindje.

“Nga Maqedonia janë larguar mbi 154 ushtarë të huaj meshkuj, të cilët kanë marrë pjesë në luftërat në Irak dhe Siri”, deklaroi Selimi.

TË NGJAJSHME