ZGJEDHJET

Array

Reina: Kam qenë me koronavirus, por e kam kaluar

Must Read

Testi PCR për shtetasit e Kosovës, reagoi ministri i Shëndetësisë së Kosovës

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Armend Zemaj ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut...

Armend Dallku ka folur pas incidentit gjatë ndeshjes mes Gjinalit dhe Prishtinës

Trajnerit të Prishtinës i është hedhur sprej në sy nga policia, pas një sherri të krijuar në...

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Reina foli për gjendjen e tij shëndetësore

- Advertisement -

Portieri i njohur spanjoll, Pepe Reina ka thënë se është i bindur që kishte koronavirusin, por që sipas tij e ka kaluar një gjë të tillë. Reina në një intervistë për Cadena Cope ka treguar atë që i ka ndodhur dhe simptomat të cilat ai i ka pasur.

“Javën e kaluar kam patur simptomat e koronavirusit. Kanë qeënë ditë të vështira në të cilat kam marrë masat e nevojshme për të mos infektuar pjesëtarët e tjerë të familjes. Në Angli nuk i bëjnë testet dhe kjo nuk është gjë tjetër veçse një problem. Por tani jam mirë. Ka qenë e vështirë. E kam ndjerë veten sikur më ka kaluar një kamion sipër”, ka theksuar portieri i Aston Villas.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Armend Dallku ka folur pas incidentit gjatë ndeshjes mes Gjinalit dhe Prishtinës

Trajnerit të Prishtinës i është hedhur sprej në sy nga policia, pas një sherri të krijuar në mesin e fushës, pas përfundimit...

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror në sheshin e qytetit të...

Qeveria solli vendim për kufijtë, prej nesër PCR test për shtetasit e Kosovës, Serbisë, BeH-së dhe Malit të Zi

Qeveria e Maqedonisë së Veriut solli vendim për kufijtë. Ka miratuar propozimin e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, për çfarë prej nesër, çdo...

Protesta në Beograd, digjen tri makina policore, tentativë për hyrje në Kuvendin e Serbisë

https://youtu.be/0JpBAKYDAYM “Prej nesër do të ndalohet çdo tubim në vende publike me më shumë se 5 persona...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -