ZGJEDHJET

Array

Për Bartomeun prioritet është vazhdimi i kontratës me Messin

Must Read

Testi PCR për shtetasit e Kosovës, reagoi ministri i Shëndetësisë së Kosovës

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Armend Zemaj ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut...

Armend Dallku ka folur pas incidentit gjatë ndeshjes mes Gjinalit dhe Prishtinës

Trajnerit të Prishtinës i është hedhur sprej në sy nga policia, pas një sherri të krijuar në...

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Barcelona ka për synim të vazhdojë kontratën me sulmuesin Lionel Messi. Presidenti i klubit, Josep Bartomeu konsideron se lidhja e kontratës së re me 32 vjeçarin është prioritet i tij.

- Advertisement -

Kontrata aktuale mes argjentinasit dhe klubit katalonas vlen deri në verën e vitit 2021. Kontrata përmban klauzolën e të drejtës së futbollistit nëse dëshiron të largohet në fund të çdo sezoni.

Bartomeu ka planifikuar të bisedojë për kushtet e kontratës me babanë e futbollistit, Horhe Mesi në këtë fillim-muaj dhe të merret vesh për gjithçka, por numri i madh i skandaleve që u përball klubi i anuluan këto plane.

Vetë Mesi do donte të nënshkruajë kontratë me Barcën deri më 2022, duke e ruajtur klauzolën në të cilën do të mund të largohej nëse dëshiron në verën e vitit 2021.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Armend Dallku ka folur pas incidentit gjatë ndeshjes mes Gjinalit dhe Prishtinës

Trajnerit të Prishtinës i është hedhur sprej në sy nga policia, pas një sherri të krijuar në mesin e fushës, pas përfundimit...

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror në sheshin e qytetit të...

Qeveria solli vendim për kufijtë, prej nesër PCR test për shtetasit e Kosovës, Serbisë, BeH-së dhe Malit të Zi

Qeveria e Maqedonisë së Veriut solli vendim për kufijtë. Ka miratuar propozimin e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, për çfarë prej nesër, çdo...

Protesta në Beograd, digjen tri makina policore, tentativë për hyrje në Kuvendin e Serbisë

https://youtu.be/0JpBAKYDAYM “Prej nesër do të ndalohet çdo tubim në vende publike me më shumë se 5 persona...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -