Pa energji elektrike disa pjesë të Kisella Vodës, Aerodromit dhe Gjorçe Petovit

Must Read

Tentativë për vrasje!? Donald Trump-it i dërgojnë pako me helm

Një zarf që përmbante helm ricin që i ishte drejtuar Presidentit të SHBA, Donald Trump është gjetur...

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend....

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...
- Advertisement -

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro shpërndarës nesër pa energji elektrike do të mbesin një pjesë e konsumatorëve të komunave Kisella Vodë, Aerodrom dhe Gjorçe Petrov, kumtojnë nga QRMK.

Nga ora 9.30 e deri në 12.30 pa energji do të do të jenë konsumatorët e bulevardit “Boris Trajkovski” p.n. objekti i GRAND EKSPORT dhe DEON AS në qarkun i ish fabrikës “Staklara” dhe objektet tjera në afërsi të drejtpërdrejt të Komunës së Kisella Vodës.

- Advertisement -

Në periudhën nga ora 8.30 e deri në 12.30 pa energji elektrike do të jenë rruga “Sava Dinkova” në lagjen Draçevë në Komunën e Kisella Vodës, nga ora 09.00 e deri në 14.00 një pjesë e rrugëve me numër 1 në fshatin Lubin, në Komunën e Sarajit, nga ora 8.30 e deri në 15.00 rruga “Todor Çangov” në Komunën e Aerodromit, ndërsa nga ora 9.00 deri në 14.00 një pjesë e rrugës “Gjorçe Petrov” në Komunën e Gjorçe Petrovit./MIA

- Advertisement -

Tentativë për vrasje!? Donald Trump-it i dërgojnë pako me helm

Një zarf që përmbante helm ricin që i ishte drejtuar Presidentit të SHBA, Donald Trump është gjetur para se të mbërrinte në...

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend. Do të fryjë erë e...

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -