Nikolloski e filloi fushatën zgjedhore nga Strumica

Must Read

Gordana Jonakullovska dërgohet në burgun e Idrizovës

Ish – ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska këtë pasdite u dërgua në burgun e Idrizovës.

Dimitrov takohet me Ambasadorin e Holandës Jan Kop

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot realizoi takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Holandës...

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës.
- Advertisement -

Nënkryetari dhe bartës i njësisë zgjedhore 4 nga VMRO-DMNE-ja Aleksandar Nikollovski sot në fillim të fushatës zgjedhore nga Strumica porositi se është koha të ndodhin ndryshime që të mund populli ta shohë dallimin.

“Vendosa që fushatën ta filloj këtu nga Strumica si bartës i njësisë së katërt zgjedhore sepse mendoj se ndryshimi duhet të fillojë pikërisht nga Strumica. Në Strumicë kemi një qeverisje të vazhdueshme 18 vjeçare në një strukturë, në një njeri dhe një familje dhe është koha për ndryshime. Është koha të ndodhin ndryshimet që njerëzit ta shohin dallimin”, ka thënë Nikillovski.

- Advertisement -

Nikollovski para Strumicës e prezantoi programin për “Rindërtimi i Maqedonisë”, duke shtuar se fokus kryesor i programit është ekonomia dhe paralajmëroi realizim të 1.000 projekteve për katër vite./MIA

Остварив средба со пензионерите во Струмица. Разговаравме за тешкиот живот, но и за проектите кои ќе ги реализираме со…

Gepostet von Aleksandar Nikoloski am Mittwoch, 24. Juni 2020
- Advertisement -

Gordana Jonakullovska dërgohet në burgun e Idrizovës

Ish – ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska këtë pasdite u dërgua në burgun e Idrizovës. Jankullovska prej...

Dimitrov takohet me Ambasadorin e Holandës Jan Kop

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot realizoi takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Holandës në vend, Dirk Jan Kop,...

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës. Shkarkimi i...

Ante Rebic synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin me Interin

Sulmuesi i Milanit Ante Rebic ka pësuar një lëndim të rëndë, por ai synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin...

Afganistan, sekuestrohen 4 tonë nitrat natriumi

Policia në Afganistan ka sekuestruar katër tonë nitrat natriumi, një kimikat që mund të përdoret për të prodhuar eksploziv, që është një...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -