Nëntëmbëdhjetë vjeçari i Rabotniçkit transferohet në Kroaci, ekipi i ri shpreson shumë në talentin shkupjan (Foto)

МË SHUMË

Banorët e Hasanbegut në protesta kundër shkarkimit të drejtorit të SH.F “25 Maj-i”

Prindër të nxënësve të shkollës fillore “25 maji” në Hasanbeg kanë protestuar këtë mbrëmje kundër vendimi të kryetarit të...

SHBA jep “OK” për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

https://www.youtube.com/watch?v=n7KEuUlH2T0 Senati i Shteteve të bashkuara të Amerikën ratifikoi protokollin për aderim të Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimi u bë...

Trump flet për situatën në Siri

Disa trupa amerikane do të vazhdojnë qëndrimin atje Disa trupa amerikane do të vazhdojnë qëndrimin atje Presidenti amerikan ka thënë se...

Futbollisti i deritanishëm i Rabotniçkit, Rinor Ajdini është anëtar i ri ekipit kroat, Dragovolac që garon në ligën e dytë. Pas paraqitjeve të mira tek shpresat e Rabotniçkit, drejtuesit e ekipit kroat kanë vendosur ta transferojnë Ajdinin.

Për momentin 19 vjeçari po kryen me sukses detyrat defensive të ekipit dhe ka zhvilluar disa ndeshje për të. Nga tabori i ekipit kroat shpresojnë që me ndihmën e Ajdinit do tu ikin pozitave të fundit në rënditjen tabelore.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Lajmet më të reja

video

Banorët e Hasanbegut në protesta kundër shkarkimit të drejtorit të SH.F “25 Maj-i”

Prindër të nxënësve të shkollës fillore “25 maji” në Hasanbeg kanë protestuar këtë mbrëmje kundër vendimi të kryetarit të...

SHBA jep “OK” për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

https://www.youtube.com/watch?v=n7KEuUlH2T0 Senati i Shteteve të bashkuara të Amerikën ratifikoi protokollin për aderim të Maqedonisë së Veriut në NATO. Ratifikimi u bë me 91 vota “për” dhe...

Trump flet për situatën në Siri

Disa trupa amerikane do të vazhdojnë qëndrimin atje Disa trupa amerikane do të vazhdojnë qëndrimin atje Presidenti amerikan ka thënë se një numër i vogël i...

Sulm i qëllimshëm, pesë persona të plagosur 

Është konfiskuar një sasi e armëve Është konfiskuar një sasi e armëve Një burrë i armatosur që vodhi një ambulancë në Oslon Veriore ka plagosur pesë...

Nëna vrau vajzën e saj 7 vjeçare për para

Ngjarja tmerruese që ka ndodhur në Amerikë Ngjarja tmerruese që ka ndodhur në Amerikë Një nënë në SHBA është shpallur fajtore nga Gjykata e Denverit për...
- Reklama -

More Articles Like This

- Reklama -
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com