Mustafa: Nuk e përjashtojmë askënd, nuk e përjashtojmë as Vjosën’

МË SHUMË

Grindet pushteti me Odat Ekonomike, përplasje për shkak të punëtorëve të dëbuar nga puna

https://youtu.be/BRj1e0c0gxI Përderisa opinioni është i preokupuar me probleme dhe sfida që i solli kriza me koronavirusin, këto ditë po zhvillohet...

Nëna me foshnjë janë pozitiv me Kovid-19, i burgosuri që ka ndërruar jetë në Shutkë ka qenë pozitiv

https://youtu.be/_5xSolPYtPE Një nënë së bashku me foshnjë katër muajshe janë pozitive me koronavirus. Dje janë pranuar në klinikën infektive në...

Këshilla psikologjike falas për Covid-19, Halili: Tek njerëzit është aktivizuar alarmi për armikun e panjohur

https://youtu.be/Yhk1pCOwZ4w Tani gjatë kohës së  pandemisë, personat e moshuar dhe ata që vuajnë nga sëmundjet kardiologjike,  janë më shumë të...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa tha se në asnjë rast Vjosa Osmani nuk do të përjashtohet nga ky subject politik.

Mustafa deklaroi se do të ulen dhe do të bisedojnë me Osmanin për arsyet që e “cojnë atë në vendime kundër”.

“Ajo ka dhënë premtime normalisht edhe ne e mbështesim sepse ajo nuk jep premtime në vete pa partinë. Nuk e përjashtojmë askënd, nuk e përjashtojmë as Vjosën’’, tha Mustafa

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Grindet pushteti me Odat Ekonomike, përplasje për shkak të punëtorëve të dëbuar nga puna

https://youtu.be/BRj1e0c0gxI Përderisa opinioni është i preokupuar me probleme dhe sfida që i solli kriza me koronavirusin, këto ditë po zhvillohet...

Nëna me foshnjë janë pozitiv me Kovid-19, i burgosuri që ka ndërruar jetë në Shutkë ka qenë pozitiv

https://youtu.be/_5xSolPYtPE Një nënë së bashku me foshnjë katër muajshe janë pozitive me koronavirus. Dje janë pranuar në klinikën infektive në Shkup. “Për momentin kanë pasqyrë stabile...

Këshilla psikologjike falas për Covid-19, Halili: Tek njerëzit është aktivizuar alarmi për armikun e panjohur

https://youtu.be/Yhk1pCOwZ4w Tani gjatë kohës së  pandemisë, personat e moshuar dhe ata që vuajnë nga sëmundjet kardiologjike,  janë më shumë të interesuar për këshillat online nga...

A do të mbijetojnë mikro-bizneset?! Hoxha: Situata nuk është e mirë

https://youtu.be/z4rNjh1hZM4 Pak qytetarë kishin dale në qendër të qytetit... Në çarshinë e Shkupit disa prej bizneseve të vogla punonin, por kishte pak qytetarë që dëshironin të...

Kërcënon kryetari i BFI-së, Rexhepi: Nëse s’na financoni, do t’i pezullojë vendimet, do të bëhet Bangladesh

https://youtu.be/37L6_qtiRDM Kryetari i BFI-së Sulejman Rexhepi ka kërkuar nga Qeveria që të ndajë buxhet edhe për punëtorët e BFI-së, në të kundërtën siç ka deklaruar...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com