Musliu largohet nga Shkëndija, klubi zyrtarizon marrëveshjen me “MOL Fehervar FC”

МË SHUMË

Serbi: 11 vdekje nga koronavirusi

Një vdekje e re e koronavirusit është konfirmuar në Serbi. Kjo zhvendosi numrin e vdekjeve në 11. Viktima e fundit...

Di Maria: Kjo që po përjetojmë është çmenduri

Di Maria flet për gjendjen aktuale. Për shkak të situatës së krijuar në Francë, sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Angel Di...

Disa fakte interesante rreth Mr Beanit

Mr.Bean jashtë aktrimit. E gjithë bota e njeh atë si Mr.Beani, e shumë pak si Rowan Atkinson. Ky komedian rrëmbeu...
- Reklama -

Visar Musliu, nuk do të jetë më futbollist i K.F. Shkëndijës nga Tetova, pasiqë vet klubi gjatë mëngjesit ka zyrtarizuar marrëveshjen për transferimin e lojtarit tek ekipi i “Moll Fehervar FC”, ekip ky i cili garon në kampionatin Hungarez.

24 vjeçari do të firmosë kontratë me  MOL Fehervar FC, ndërsa hungarezët në llogari të Shkëndijës do të paguajnë dëmshpërblim për blerjen e kartonit të futbollistit një vit para skadimit të kontratës së tij me kuqezinjtë (30.06.2020).

Pa bërë të ditur shumën se sa do të përfitojnë nga talenti që shumë shpejtë u bë shtyllë e fortë në mbrojtjen e Shkëndijës, tetovarët, falënderojnë Musliun për kontributin e dhënë në fanellën kuqezi, ndërsa i dëshirojmë gjithë të mirat dhe suksese në të ardhmen./Tv21/

#21REPORTER

A vëreni shkelje serioze të masave të Qeverisë? Tubime njerëzish apo jeni në një nga vendet e rrezikshme me koronavirus? Ndani me ne historinë Tuaj me video apo fotografi në e-mail: [email protected]

- Advertisement -
- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Serbi: 11 vdekje nga koronavirusi

Një vdekje e re e koronavirusit është konfirmuar në Serbi. Kjo zhvendosi numrin e vdekjeve në 11. Viktima e fundit...

Di Maria: Kjo që po përjetojmë është çmenduri

Di Maria flet për gjendjen aktuale. Për shkak të situatës së krijuar në Francë, sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Angel Di Maria foli për eksperiencën e...

Disa fakte interesante rreth Mr Beanit

Mr.Bean jashtë aktrimit. E gjithë bota e njeh atë si Mr.Beani, e shumë pak si Rowan Atkinson. Ky komedian rrëmbeu zemrat e njerëzve pa thënë...

Edhe dy mjekë në Shqipëri shërohen nga Covid-19

Deri më tani 8 mjekë janë shëruar nga ky virus në Tiranë dhe Durrës. Pas infektimit nga koronavirusi dy mjekë në spitalin “Shefqet Ndroqi” në...

Angellovska: Të ruhen vendet e punës për të rifilluar ekonominë

Le ta mbrojmë çdo vend pune, të kenë të gjithë mjete për të mbijetuar këtë periudhë. Mbroni likuiditetin e buxhetit për t'iu shërbyer detyrimeve...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com