Muhamed Zekiri votoi “pro” zgjedhjes së Xhaferit kryeparlamentar!

Must Read

Një infermiere nga Ohri humb betejën me virusin korona

Spitali i Përgjithshëm në Ohër njoftoi sot se kolegia dhe infermierja e tyre Diana Dimoska e ka...

Pakoja e 4 e masave që peshon 350 milionë euro përfshin mbështetje të sektorëve dhe kategorive të qytetarëve më të goditur

Pakoja e katërt e masave ekonomike që peshon 350 milionë euro është vazhdimësi e tri pakove të...

Banorët e Sarajit i dorëzojnë stufat e vjetra me drurë dhe naftë

Në Komunën e Sarajit sot filloi aksioni i madh ekologjik i Qytetit të Shkupit dhe Qeverisë për...
- Advertisement -

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri, me karton të gjelbër votoi “pro” rizgjedhjes së Talat Xhaferit në krye të Kuvendit, edhe pse në hyrje të Kuvendit, para se të fillojë seanca konstituive deklaroi se Xhaferi do të mbahet mend si kryeparlamentari që amnistoi Trajko Veljanoskin.


“Do të mbahet mend se është kryetar i vetëm që ka amnistuar një kriminel si Trajko Veljanoski”, theksoi Muhamed Zekiri, deputeti i LSDM-së.

Zekiri: Xhaferi do të mbahet mend si kryeparlamentari që amnistoi Trajko Veljanoskin

Zekiri: Xhaferi do të mbahet mend si kryeparlamentari që amnistoi Trajko Veljanoskin

Gepostet von TV21 am Freitag, 21. August 2020
- Advertisement -

Një infermiere nga Ohri humb betejën me virusin korona

Spitali i Përgjithshëm në Ohër njoftoi sot se kolegia dhe infermierja e tyre Diana Dimoska e ka humbur betejën me virusin korona.

Pakoja e 4 e masave që peshon 350 milionë euro përfshin mbështetje të sektorëve dhe kategorive të qytetarëve më të goditur

Pakoja e katërt e masave ekonomike që peshon 350 milionë euro është vazhdimësi e tri pakove të mëparshme dhe është sublimim i...

Banorët e Sarajit i dorëzojnë stufat e vjetra me drurë dhe naftë

Në Komunën e Sarajit sot filloi aksioni i madh ekologjik i Qytetit të Shkupit dhe Qeverisë për dorëzimin e stufave të vjetra...

Pendarovski dhe Pahor në Ohër në stërvitjen demonstruese të ekipeve speciale të Armatës

Presidentët e Maqedonisë së Veriut dhe Sllovenisë, Stevo Penarovski dhe Borut Pahor sot e vizituan Kampin për trajnim në ujë të Armatës...

Padi penale kundër 10 personave pasi që slumuan nëpunësit policorë

Më 26.09.2020 SPB - Prilep ngriti padi penale kundër 10 personave në Prokurorinë Themelore Publike - Prilep, si më poshtë: E.E (28),...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -