Mot me diell dhe vranësira të vogla, temperatura minimale do të jetë prej 11 deri në 18, ndërsa ajo maksimale prej 27 deri në 34 gradë

Must Read

“Monstra”, ekspertja e dheut Nikollovska ka përgatitur raport të rrejshëm

Personi ekspert, Snezhana Nikollovska, që ka bërë ekspertizën e dheut për rastin “Monstra” ka përgatitur raport të...

Presidenti slloven apelon për zgjidhje mes Shkupit dhe Sofjes, që të mos lejohet shtyrja e bisedimeve eurointegruese

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, bën thirrje që në asnjë mënyrë të mos shtyhet konferenca e parë...

Zaev: Brutaliteti i policisë është për dënim më të fuqishëm

Brutaliteti nga ana e nëpunësve të policisë ndaj qytetarëve romë, të cilin e pamë dje në në...
- Advertisement -

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla dhe me erë të dobët mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri në 18, ndërsa ajo maksimale prej 27 deri në 34 gradë. UV indeksi do të jetë 8.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell me erë të dobët veriperëndimore. Temperatura minimale do të ulet deri në 15 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 31 gradë Celsius.

- Advertisement -

Gjatë fundjavës moti do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me rritje të temperaturës së ditës. Të hënën pasdite dhe të martën moti sërish do të jetë jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima.

- Advertisement -
  • Tags
  • 5

“Monstra”, ekspertja e dheut Nikollovska ka përgatitur raport të rrejshëm

Personi ekspert, Snezhana Nikollovska, që ka bërë ekspertizën e dheut për rastin “Monstra” ka përgatitur raport të rrejshëm. Prokurorja...

Presidenti slloven apelon për zgjidhje mes Shkupit dhe Sofjes, që të mos lejohet shtyrja e bisedimeve eurointegruese

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, bën thirrje që në asnjë mënyrë të mos shtyhet konferenca e parë ndërqeveritare mes Maqedonisë së Veriut...

Zaev: Brutaliteti i policisë është për dënim më të fuqishëm

Brutaliteti nga ana e nëpunësve të policisë ndaj qytetarëve romë, të cilin e pamë dje në në një video në rrjetet sociale,...

Fushatë parazgjedhore e Trampit: Bajden do ta shkatërrojë Floridan, unë do ta shkatërroj virusin

Si pjesë e fushatës parazgjedhore, presidenti amerikan Donald Tramp e vizitoi Karolinën Veriore dhe Floridan, disa nga shtetet ku si rezultat i...

Thaçi: Do të jap dorëheqje nëse ngritët aktakuzë nga Gjykata Speciale për Kosovën

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi thotë se në momentin që Dhomat e Specializuara për Kosovën, përkatësisht Gjykata Ndërkombëtare e Krimeve të Luftës...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -