ВО ЖИВО: Обраќање на претседателот на Србија, Александар Вучиќ по синоќешниот упад во РТС

ВО ЖИВО: Обраќање на претседателот на Србија, Александар Вучиќ по синоќешниот упад во РТС.

Обраќање на претседателот на Србија, Александар Вучиќ по синоќешниот упад во РТС

Обраќање на претседателот на Србија, Александар Вучиќ по синоќешниот упад во РТС

Gepostet von TV21 am Sonntag, 17. März 2019

©TV21.TV Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира!