ВО ЖИВО: Демонстранти упаднаа во зградата на РТС во Белград

Демонстранти упаднаа во зградата на Радио Телевизија Србија, каде што во моментов бараат да се обратат во живо преку националсниот сервис.

Упадот следете го во живо:

©TV21.TV Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира!