ВИДЕО: Викса има необично будење, денеска имал проблеми

Викса утрово имал проблеми при будењето, во емисијата „Чекај зелено“ која во живо се емитува секој работен ден на ТВ21, открива како отрово имал проблеми со будењето. Деталите во видеото го следува 🙂

©TV21.TV Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира!