ВИДЕО: Комбе со патници остана без тркало среде улица во Скопје

На видеото кое се појави на фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“, јасно се гледа како комбето кое превезува патници останува без тркалото среде кружниот тек во Ѓорче Петров, а тркалото неопрекинато се движи по улица.

©TV21.TV Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира!