Тито Петковски: Прошетка на Силјановска со Иванов во Охрид остава впечаток дека ќе го следи неговиот пример

Тито Петковски: Прошетка на Силјановска со Иванов во Охрид остава впечаток дека ќе го следи неговиот пример.

Тито Петковски: Прошетка на Силјановска со Иванов во Охрид остава впечаток дека ќе го следи неговиот пример

Тито Петковски: Прошетка на Силјановска со Иванов во Охрид остава впечаток дека ќе го следи неговиот пример

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 14. März 2019

©TV21.TV Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира!