ИЗБОРИ

ПРЕДВРЕМЕНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2020

Касами: Сите компании да се однесуваат одговорно и да не ја користат кризата за заработка

Лидерот на Беса Биљал Касами во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 посочи дека сите компании мора да се однесуваат одговорно и...