ИЗБОРИ

ПРЕДВРЕМЕНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2020

Таравари: На отворање на кафетериите ќе се чека до понеделник

Продажба на кафе и топли напитоци во Гостивар нема да има до понеделник, се наведува во обраќањето на гостиварскиот градоначалник Арбен Таравари...