ИЗБОРИ

ПРЕДВРЕМЕНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2020

Села: Треба да бараме помош и да се набави интерферон

Зијадин Села од Алијанса за Албанците во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 порача дека треба да побараме помош и да набавиме...