ИЗБОРИ

ПРЕДВРЕМЕНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2020

Министерката Мизрахи се сретна со директорот на Агенцијата за примена на јазикот Села

Директорот на Агенцијата за примена на јазикот (АПЈ), Илбер Села, го посети Министерството за труд и социјална политика при што оствари работна...