Пешевски со порака до Никола Груевски: Врати се! (ВИДЕО)

Владимир Пешевски по долг период вечерва се појавува во дебатниот магазин Click Plus на ТВ21.

Тој од студиото на ТВ21 упати и порака до екс-премиерот Никола Груевски со која го повика да се врати.

Пешевски со порака до Груевски: Врати се!

Пешевски со порака до @Nikola Grujovski: Врати се!

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 15. November 2018