Нов предизвик во Урбан Таг, водителите Тино и Спасија на шишање во студио

Нов предизвик во Урбан Таг. Водителите Тино и Спасија беа на шишање во студио. Станче и Тоше Кипријанови се двајцата браќа кои се третата генерација фризери во своето семејство. Со задоволство го прифатија предизвикот и за време на нивното интервју им направија нови фризури на водителите. Кој беше побрз? Погледнете во видеото.


©TV21.TV Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира!