Еве што рече Пендаровски за противкандидатот Блерим Река вечерва во #ClickPlus

Еве што рече Пендаровски за противкандидатот Блерим Река вечерва во #ClickPlus на ТВ21.

Еве што рече Пендаровски за противкандидатот Блерим Река вечерва во #ClickPlus

Еве што рече Пендаровски за противкандидатот Блерим Река вечерва во #ClickPlus

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 7. März 2019

 

©TV21.TV Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира!